Modernizacja ogólnodostępnego kortu squash oraz zaplecza sanitarnego

1131
Niewybrany w głosowaniu
Pomysł na rok 2018
Lokalizacja Bielany
Ruda, Marymont, Las Bielański
Autor pomysłu Mieszkaniec
Koszt pomysłu
Koszt pomysłu
350 000 zł
Kategoria
  • sport
  • zdrowie
Poziom zgłaszanego projektu
lokalny
Projekt ma na celu modernizację kortu squash na Bielanach oraz szatni męskiej i damskiej wraz z łazienkami, które będą codziennie bezpłatnie udostępniane zainteresowanym.

Lokalizacja

Poziom zgłaszanego projektu:
lokalny
Dzielnica:
Bielany
Obszar objęty pomysłem:
Ruda, Marymont, Las Bielański
Lokalizacja projektu - ulica i nr / rejon ulic w Warszawie:
ul. Marymoncka 34
Inne istotne informacje dotyczące lokalizacji:
Korty wraz z szatniami i łazienkami znajdują się w siedzibie Klubu Sportowego AZS AWF Warszawa na terenie Akademii Wychowania Fizycznego.
Lokalizacja na mapie:

Dane projektu

Skrócony opis projektu
Projekt ma na celu modernizację kortu squash na Bielanach oraz szatni męskiej i damskiej wraz z łazienkami, które będą codziennie bezpłatnie udostępniane zainteresowanym.
Opis projektu
Projekt zakłada modernizację kortu squash znajdującego się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego. Modernizacja zakłada renowację wszystkich 4 ścian na korcie w oparciu o atestowaną technologię ASB. W projekcie przewidziana jest również modernizacja zaplecza sanitarnego w postaci szatni wraz z łazienkami i prysznicami, co pozwoli zwiększyć komfort użytkowania. Projekt zakłada m.in. zakup nowych szafek do szatni. Dzięki zaangażowaniu środków z budżetu partycypacyjnego byłyby to prawdopodobnie jedyne korty squash w Warszawie dostępne bezpłatnie dla mieszkańców przez 35 godzin tygodniowo.
Uzasadnienie realizacji projektu
Są to jedyne korty squash w Dzielnicy Bielany, z których często chętnie korzystają mieszkańcy. Możliwość bezpłatnego korzystania z kortów powinna zachęcić ich do większej aktywności fizycznej. Obecne szatnie oraz łazienki nie spełniają już współczesnych standardów i nie zapewniają odpowiednio komfortowych warunków.
Dzięki zaangażowaniu środków z budżetu partycypacyjnego byłyby to prawdopodobnie jedyne korty squash w Warszawie dostępne bezpłatnie dla mieszkańców przez 35 godzin tygodniowo.

Charakterystyka

Kategoria tematyczna projektu
Potencjalni odbiorcy projektu

Kosztorys

Kosztorys realizacji projektu
Modernizacja 8 ścian dwóch kortów w technologii ASB - 250 000,00 zł
Modernizacja 2 szatni i 2 łazienek wraz z natryskami - 80 000,00 zł
Zakup nowych szafek - 20 000,00 zł
Szacunkowy koszt realizacji projektu:
350 000,00 zł
Czy projekt generuje koszty utrzymania w kolejnych latach?
NIE

Modyfikacje

23.01.2017 19:40
Autor projektu
23.01.2017 19:45
Autor projektu
30.01.2017 21:56
slacek
14.02.2017 11:57
slacek
26.04.2017 17:28
slacek

Co sądzisz o tym pomyśle?

Dodaj komentarz
Komentarze (2)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany
  • Witam,
    jeśli dobrze rozumiem projekt zaklada ogólnodostępnosć kortów jedynie 35 godzin tygodniowo. Zasada ogolnodostępnosci w Dzielnicy Bielany mówi, ze to co powstanie w przypadku projektów inwestycyjnych ma być ogolnodostępne w godz. 8-22 dla każdego chetnego mieszkanca. Rozumiem, ze obiekt się musi utrzymywac, dzięki czemu nie będzie generowal kosztów utrzymania, ale jest to sprzeczne z zasadą ogolnodostępnosci. Wszak powstaje za pieniadze podatnikow.Jestem ciekawa jak Dzielnica na to spojrzy i co postanowi w zakresie ogolnodostepnosci.
    Mieszkaniec711  29.01.2017 20:21
  • To nie jest projekt inwestycyjny- on nie powstaje za pieniądze podatników. To jedynie modernizacja istniejących, jednych z najstarszych kortów squash, a ich bezpłatna dostępność w zakresie 5-6 godzin dziennie chyba będzie unikatowa w skali Polski.
    Mieszkaniec777  29.01.2017 20:29 Autor projektu
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany