Doposażenie studia rekreacyjno-siłowego w Mokotowskim Centrum Integracji Mieszkańców

850
Niewybrany w głosowaniu
Pomysł na rok 2018
Lokalizacja Mokotów
rejon 6
Autor pomysłu Mieszkaniec
Koszt pomysłu
Koszt pomysłu
17 000 zł
Kategoria
  • sport
  • zdrowie
Poziom zgłaszanego projektu
lokalny
Projekt ma na celu doposażyć działające od kilku lat studio rekreacyjno-sportowe w sprzęt sportowy dzięki któremu będzie można powiększyć wachlarz ćwiczeń, które pomogą młodzieży i seniorom wzmocnić i usprawnić aparat ruchowy.

Lokalizacja

Poziom zgłaszanego projektu:
lokalny
Dzielnica:
Mokotów
Obszar objęty pomysłem:
rejon 6
Lokalizacja projektu - ulica i nr / rejon ulic w Warszawie:
ul. Woronicza 44A
Lokalizacja na mapie:

Dane projektu

Skrócony opis projektu
Projekt ma na celu doposażyć działające od kilku lat studio rekreacyjno-sportowe w sprzęt sportowy dzięki któremu będzie można powiększyć wachlarz ćwiczeń, które pomogą młodzieży i seniorom wzmocnić i usprawnić aparat ruchowy.
Opis projektu
Projekt ma na celu doposażyć działające od kilku lat studio Rekreacyjno-Sportowe w sprzęt sportowy dzięki któremu będzie można powiększyć wachlarz ćwiczeń, które pomogą młodzieży i seniorom wzmocnić i usprawnić aparat ruchowy.
Aktualnie w studio Rekreacyjno-Sportowym znajdującym się w Mokotowskim Centrum Integracji Mieszkańców znajdują się dwa urządzenia (tzw. atlasy treningowe) z czego jeden, ten bardziej zaawansowany jest w opłakanym stanie, często ulega różnym defektom i jeszcze częściej jest po prostu wyłączony z korzystania. Niestety nie jest to komfortowe dla osób ćwiczących, które cenią sobie tego typu maszyny i najchętniej z nich korzystają. Stąd też dzięki Budżetowi Partypacyjnemu chciałbym nabyć dla studia Rekreacyjno-Sportowego środki na nowy, lepszy i bardziej funkcyjny atlas treningowy.
Dodatkowo do atlasu treningowego chciałbym zakupić bieżnię treningową
Uzasadnienie realizacji projektu
Sprzęt sportowy posłuży, jak forma rehabilitacji, a także wzmocnienia aparatu ruchowego wszystkich osób, które postanowią odwiedzić studio Rekreacyjno-Sportowe w Mokotowskim Centrum Integracji Mieszkańców przy ulicy Woronicza 44A w Warszawie. Atlas do ćwiczeń, jak również bieżnia treningowa to podstawowe wyposażenie każdej siłowni, a także studia, które pomaga usprawnić ruchliwość bywalców, a także poprawić ich tężyznę fizyczną. Kompleksowe zastosowanie wymienionych urządzeń pozwoli w 100% pracować nad wzmocnieniem wszystkich partii ciała, od nóg poprzez talię, klatkę piersiową, ramiona czy mięśnie naramienne.

Charakterystyka

Kategoria tematyczna projektu
Potencjalni odbiorcy projektu

Kosztorys

Kosztorys realizacji projektu
Szacowany kosztorys całego projektu to około 17.000PLN (słownie: siedemnaście tysięcy złotych). Atlas o którym mówiłem oscyluje w granicach od 9.000PLN do 10.000PLN. Dodatkowo porządna, profesjonalna bieżnię treningowa można kupić w granicach 7.000PLN. Każda kwota poniżej nie daje pewności jakości sprzętu, a tutaj głównie chodzi o jakość, żeby można było więcej ćwiczyć niżeli serwisować.
Szacunkowy koszt realizacji projektu:
17 000,00 zł
Czy projekt generuje koszty utrzymania w kolejnych latach?
NIE

Modyfikacje

24.03.2017 10:43
Koordynator w Dzielnicy Mokotów
01.06.2017 11:27
Koordynator w Dzielnicy Mokotów

Co sądzisz o tym pomyśle?

Dodaj komentarz
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Brak komentarzy

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany