Świąteczna iluminacja w Falenicy

806
Wycofany przez autora
Pomysł na rok 2020
Lokalizacja Wawer
Autor pomysłu Magdalena Ostapiuk
Koszt pomysłu
Koszt pomysłu
33 000 zł
Kategoria
  • komunikacja/drogi
  • przestrzeń publiczna
Poziom zgłaszanego projektu
dzielnicowy

Lokalizacja

Poziom zgłaszanego projektu:
dzielnicowy
Dzielnica:
Wawer
Lokalizacja projektu - ulica i nr / rejon ulic w Warszawie:
Wzdłuż ul. Walcowniczej od ul. Patriotów (od Kulturoteki) do ul. Filmowej (wzdłuż bazaru) oraz jedna latarnia na skrzyżowaniu ul. Walcowniczej i Bystrzyckiej.

Dane projektu

Opis projektu
Ozdobienie 10 latarni w centrum Falenicy bożonarodzeniową iluminacją. Zakup i montaż kompletu ozdób na latarniach przy ul. Walcowniczej, na odcinku od Kulturoteki (obecnego przejazdu kolejowego), wzdłuż bazaru. (9 latarni na ul. Walcowniczej i 1 na rogu ul. Walcowniczej/Bystrzyckiej)
Latarnie są stosunkowo niskie, dlatego ozdoby nie mogą być zbyt długie. Proponowana ozdoba na załączonym zdjęciu, wymiar: średnica 125 cm, wysokość 80 cm, 780 lampek led (świecących i co piąta mrugająca) oraz kolorowych nietłukących się bombek. Dzięki temu dekoracja będzie atrakcyjna zarówno wieczorem i w ciągu dnia (nim zapalą się latarnie i ozdoby).
Zakup wraz z montażem i demontażem. Konieczność przechowywania. Możliwość wykorzystania w kolejnych latach. Koszt: zakup 25000 zł + obsługa (w sezonie i magazynowanie) 8 000 zł.
Uzasadnienie realizacji projektu
Uczęszczane przez dorosłych i dzieci zarówno w tygodniu jak i weekendy. Świąteczna dekoracja rozświetli teren, "tchnie optymizmem" i "świątecznym ciepłem". Projekt poprawi estetykę przestrzeni publicznej. Dekoracja na wzór iluminacji w centrum Warszawy. Wawer jest traktowany peryferyjnie i jeśli sami nie wybierzemy dekoracji, to długo nie będzie takich ozdób w naszej dzielnicy.

Charakterystyka

Kategoria tematyczna projektu
Potencjalni odbiorcy projektu

Kosztorys

Szacunkowy koszt realizacji projektu:
33 000,00 zł

Modyfikacje

09.06.2019 22:57
Autor projektu
05.08.2019 15:13
Autor projektu

Co sądzisz o tym pomyśle?

Dodaj komentarz
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Brak komentarzy

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany