Tablice informacyjne w Parku Morskie Oko

700
Niewybrany w głosowaniu
Pomysł na rok 2020
Lokalizacja Mokotów
Autor pomysłu Dariusz Jarosiński
Koszt pomysłu
Koszt pomysłu
30 000 zł
Kategoria
  • edukacja
  • kultura
  • przestrzeń publiczna
Poziom zgłaszanego projektu
dzielnicowy

Lokalizacja

Poziom zgłaszanego projektu:
dzielnicowy
Dzielnica:
Mokotów
Lokalizacja projektu - ulica i nr / rejon ulic w Warszawie:
park Morskie Oko
Inne istotne informacje dotyczące lokalizacji:
trzy pkt: 1. przy wejściu do Pałacu Szustra (siedziba Warszawskiego Towarzystwa Muzycznego), 2. od strony skrzyżowania ulicy Belwederska, Spacerowej i 3. wejście do parku w okolicy Domku Mauretańskiego.Dokładne lokalizacje zostały zaznaczone na mapce poglądowej (w załącznikach).
Lokalizacja na mapie:

Dane projektu

Opis projektu
Projekt obejmuje zakup oraz montaż 3 tablic informacyjnych (zdjęcie tablicy w załącznikach). Tablice miałyby być umiejscowione na terenie parki Morskie Oko w trzech jego punktach: przy wejściu do Pałacu Szustra (siedziba Warszawskiego Towarzystwa Muzycznego), od strony skrzyżowania ulicy Belwederska, Spacerowej i od wejścia do parku w okolicy Domku Mauretańskiego. Z zainstalowanych sprzętów skorzystać będzie mogła skorzystać organizacje pozarządowe działające na terenie dzielnicy Mokotów . Oraz działające w pałacu Szustra i prowadzące aktywność kulturalna. Informacja tam umieszczona będzie dostępna dla każdej osobie odwiedzającej park, a szczególnie opiekunom z dzieci bawiących się na sąsiadujących placach zabaw w sezonie wiosennym, letnim i jesiennym. W sezonie zimowym zbocza parków służą mieszkańcom jako górki saneczkowe. Z tablic informacyjnych będzie można korzystać nieodpłatnie oraz w nieograniczonym czasie.
Uzasadnienie realizacji projektu
W pałacu Szustra znajdującym się w parku Morskie Oko realizowanych jest wiele ciekawych projektów artystycznych z których korzysta spora grupa odbiorców o zróżnicowanym wieku. W sezonie letnim-wakacyjnym i zimowym-saneczkowym korzysta wiele dzieci, którym towarzyszą opiekunowie. W parku brakuje wydzielonych miejsc, gdzie mieszkańcy mogli by zapoznac się z ofertą kulturalną dostepną na terenie Moktowa i w pałacu Szustra.

Charakterystyka

Kategoria tematyczna projektu

Kosztorys

Kosztorys realizacji projektu
Zakup i montaż 3 tablic informacyjnych wraz z oznakowaniem – 30 000 zł
Szacunkowy koszt realizacji projektu:
30 000,00 zł

Skutki realizacji

Skutki realizacji

Modyfikacje

06.08.2019 15:35
Koordynator w Dzielnicy Mokotów
06.08.2019 17:33
Koordynator w Dzielnicy Mokotów

Co sądzisz o tym pomyśle?

Dodaj komentarz
Komentarze (1)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany
  • Pomysł super, zgłaszałam podobny na 19115, ale tutaj jest on pewniejszy. Dlaczego nie pomyśleliście o rejonie przy Promenadzie? Tam jest jedno z głównych wejść do parku, tym bardziej że obok jest ścieżka rowerowa, przejście przez pasy łączące z drugą stroną ulicy, restauracja Grzybek, plac zabaw dla dzieci, no i jedno z 2 parkowych jeziorek . Może UM dołoży tę jedną tablicę?
    Mieszkaniec19850  15.09.2019 21:56
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany