Top Turnieje "Ursus Cup 202"

961
Niewybrany w głosowaniu
Pomysł na rok 2021
Lokalizacja Ursus
Autor pomysłu Mieszkaniec
Koszt pomysłu
Koszt pomysłu
236 000 zł
Kategoria
  • sport
Poziom zgłaszanego projektu
dzielnicowy
„TopTurniej URSUS CUP 2021” to cztery turnieje piłki nożnej w kategorii wiekowej U8, U9, U10 i U11. Ich organizacja ma na celu promocję Dzielnicy URSUS jako ośrodka wspierającego zdrowy styl życia, aktywizacje młodzieży i integrację dorosłych poprzez uczestnictwo w piłkarskim wydarzeniu organizowanym na terenie OSiR Ursus.

Lokalizacja

Poziom zgłaszanego projektu:
dzielnicowy
Dzielnica:
Ursus
Lokalizacja projektu - ulica i nr / rejon ulic w Warszawie:
Obiekty sportowe (duże boisko boczne) mieszczące się na terenie OSiR Ursus przy ul. Sosnkowskiego 3.

Dodatkowo na parkingu obok boiska bocznego zaplanowaliśmy strefę „Food Truck” a wzdłuż alei przechodzącej przez teren OSiR Ursus przewidujemy możliwość ustawienia się ze swoimi stanowiskami przedsiębiorców działających na terenie dzielnicy w celu integracji z mieszkańcami dzielnicy URSUS.
W ramach obsługi turnieju zaplanowaliśmy także cztery dodatkowe toalety przenośne na czas trwania Turnieju.
Lokalizacja na mapie:

Dane projektu

Skrócony opis projektu
„TopTurniej URSUS CUP 2021” to cztery turnieje piłki nożnej w kategorii wiekowej U8, U9, U10 i U11. Ich organizacja ma na celu promocję Dzielnicy URSUS jako ośrodka wspierającego zdrowy styl życia, aktywizacje młodzieży i integrację dorosłych poprzez uczestnictwo w piłkarskim wydarzeniu organizowanym na terenie OSiR Ursus.
Opis projektu
„TopTurniej URSUS CUP 2021” to cztery turnieje piłki nożnej w kategorii wiekowej U8, U9, U10 i U11. Ich organizacja ma na celu promocję Dzielnicy URSUS jako ośrodka wspierającego zdrowy styl życia, aktywizacje młodzieży i integrację dorosłych poprzez uczestnictwo w piłkarskim wydarzeniu organizowanym na terenie OSiR Ursus!
Cztery turnieje zostaną rozegrane podczas jednego weekendu (19-20.06.2021 lub 26-27.06.2021). W celu promocji dzielnicy Ursus, do udziału w turnieju zostaną zaproszone drużyny z Polski oraz zagraniczne kluby. Cały turniej będzie miał charakter pikniku rodzinnego, a dla jego uczestników i kibiców będzie przygotowany szereg dodatkowych atrakcji: dmuchane zamki, trampoliny, sportowa rywalizacja. Dodatkowym atutem mają być strefy promujące zdrowy styl życia, ochronę środowiska oraz pierwszą pomoc.

Turnieje Piłkarskie odbywać się będą w kilku kategoriach wiekowych: U8, U9, U10 i U11. Do każdej kategorii zostanie zaproszonych 12 drużyn (po 12 zawodników + 2 trenerów c.a 700 osób). Dla uczestników będzie zapewniona profesjonalna kadra sędziowska, opieka medyczna, speaker/konferansjer. Nad całością będzie czuwał koordynator projektu.

Turniej odbędzie się na bocznym boisku, na terenie OSiR Ursus mieszczącego się przy ul. Sosnkowskiego 3. Boisko zostanie podzielone na 4 strefy. Każda ze stref będzie wyposażona w namiot, który zapewni uczestnikom ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Zawodnicy będą mieli zapewniony dostęp do wody i owoców. Jednym z partnerów wydarzenia ma zostać MPWiK, promując „Warszawską Kranówkę” oraz rozstawiając kurtyny wodne.

„TopTurniej URSUS CUP 2021” będzie szeroko promowany w mediach społecznościowych. Na potrzeby Turnieju powstanie strona internetowa oraz profil na Facebooku. Wszystkie materiały promocyjne będą opatrzone charakterystycznym logotypem „Zakochaj się w Ursusie. W celu promocji i przyciągnięcia jak największej liczby widzów zostaną wyprodukowane plakaty, ulotki oraz inne materiały marketingowe. Dodatkowo została zaplanowana profesjonalna promocję Top Turnieju w modelu programistycznym z wykorzystaniem setu najpopularniejszych nośników w Internecie oraz promocja w wyszukiwarce Google.
Turniej będzie obsługiwany przez profesjonalnych fotografów, a jego zwieńczeniem będzie specjalnie nakręcony film z lotu ptaka, który może być promocją dzielnicy na kolejne lata, jako miejsca o wielkim zaangażowaniu sportowym. Efektem końcowym ma być cykliczny charakter Top Turnieju Ursus Cup.
W celu przeprowadzenia turnieju zostanie zakupiony sprzęt sportowy: 4 bramki oraz piłki, które pozostaną do dyspozycji na terenie OSiR Ursus.

WYŻYWIENIE: Wszyscy uczestnicy Turnieju (zawodnicy, trenerzy, sędziowie i obsługa) będą mieli zapewniony ciepły posiłek na miejscu/lunch + owoce i wodę.

NAGRODY: Dla wszystkich zawodników przewidziane są pamiątkowe medale oraz profesjonalne puchary. Dodatkowo najlepsza drużyna z każdego rocznika będzie wyróżniona odzieżą sportową. Trenerzy otrzymają tablice taktyczne sygnowane marką turnieju i dodatkowe upominki.

GDZIE: Obiekty sportowe (duże boisko boczne) mieszczące się na terenie OSiR Ursus przy ul. Sosnkowskiego 3. Dodatkowo na parkingu obok boiska bocznego zaplanowaliśmy strefę „Food Truck” a wzdłuż alei przechodzącej przez teren OSiR Ursus przewidujemy możliwość ustawienia się ze swoimi stanowiskami przedsiębiorców działających na terenie dzielnicy w celu integracji z mieszkańcami dzielnicy URSUS.
W ramach obsługi turnieju zaplanowaliśmy także cztery dodatkowe toalety przenośne na czas trwania Turnieju.

VIP ROOM: Podczas turnieju, będzie wydzielona strefa dla gości zza granicy, trenerów i obsługi Turnieju w której będzie można spokojnie porozmawiać o kolejnych przedsięwzięciach sportowych na terenie dzielnicy Ursus.

KOSZTORYS:
- Wynajęcie Obiektów Sportowych;
- Wyżywienie (obiady, owoce, woda);
- Zakwaterowanie drużyn z zza granicy;
- Koszty osobowe (koordynator, sędziowie, opieka medyczna, speaker, obsługa);
- Sprzęt Sportowy (bramki, piłki, siatki);
- Wynajem atrakcji związanych ze „strefą dla rodziny” (dmuchane zamki, trampoliny, namioty tematyczne a w tym pierwsza pomoc, recykling etc.);
- Namioty do stref dla zawodników;
- Marketing a w tym budowa strony www, budowa profilu na Facebooku, reklama płatna na Facebook, promocja w wyszukiwarce Google (PPC), reklama w formacie programatycznym z zastosowaniem najpopularniejszych nośników online, plakaty, ulotki, strefa dla dzielnicowych przedsiębiorców;
- Fotograf;
- Kamerzysta;
- Wynajem 4 przenośnych toalet;
- Nagrody a w tym m.in. pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników, puchary, dyplomy, profesjonalny sprzęt sportowy;

Koszt Całkowity: 236.000 zł
Projektowanie uniwersalne
Tak
Uzasadnienie realizacji projektu
Projekt dotyczy upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród różnych grup społecznych i środowiskowych z dzielnicy URSUS w szczególności poprzez realizację inicjatyw zmierzające do promocji piłki nożnej wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. W czasie trwania „TopTurniej URSUS CUP 2021” zostanie zorganizowany 2-dniowy turniej młodzieżowy z udziałem drużyn krajowych oraz międzynarodowych, łącznie 48 zespołów!

Celem nadrzędnym jest promowanie zdrowego trybu życia i krzewienie sportu pośród młodzieży. Dodatkowym atutem jest oderwanie młodzieży od wszechobecnej cyfryzacji na co pozwoli sportowa rywalizacja na boisku.

Kolejną nieocenioną korzyścią jest promocja dzielnicy URSUS jako centralnego ośrodka krzewiącego sport pośród dzieci i młodzieży przez aktywizację olbrzymiej grupy osób w formacie ogólnopolskim (w turnieju wezmą udział drużyny z całej Polski) jak i zza granicy. Naszym celem jest obecność Ursusa we wszystkich materiałach promujących TopTurniej Ursus Cup 2021 co ma budować pozytywny wizerunek Dzielnicy Ursus. Kampania będzie w formacie ogólnopolskim i będzie targetowana regionalnie, tak aby zaprosić jak największą liczbę mieszkańców dzielnicy Ursus do uczestnictwa w tym wielkim sportowym święcie.

Charakterystyka

Kategoria tematyczna projektu
Potencjalni odbiorcy projektu

Kosztorys

Kosztorys realizacji projektu
Wynajęcie obiektów sportowych (OSiR) 30 000 zł
Wyżywienie dla uczestników 10 000 zł
Koordynatorzy 20 000 zł
Sędziowie 4 000 zł
Opieka medyczna 6 000 zł
Speaker 4 000 zł
Obsługa techniczna 6 000 zł
Sprzęt sportowy 40 000 zł
Atrakcje dla najmłodszych( trampoliny, dmuchańce, itp.) 20 000 zł
Namioty z logotypami do 4 stref 4 000 zł
Marketing, reklama 30 000 zł
Fotograf 5 000 zł
Kamerzysta 5 000 zł
Wynajem 4 przenośnych kabin WC 2 000 zł
Nagrody (komplety strojów dla zwycięzców) 50 000 zł
Łączny koszt: 236 000 zł
Szacunkowy koszt realizacji projektu:
236 000,00 zł

Skutki realizacji

Skutki realizacji

Modyfikacje

31.01.2020 11:49
Koordynator w Dzielnicy Ursus
18.05.2020 09:58
Wydział Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Ursus
19.05.2020 10:24
Wydział Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Ursus
21.05.2020 10:09
Wydział Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Ursus
06.07.2020 11:39
Koordynator w Dzielnicy Ursus

Co sądzisz o tym pomyśle?

Dodaj komentarz
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Brak komentarzy

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany