Miejsce spotkań pacjentów z rodzinami - wykonanie zadaszenia tarasu wejścia głównego do Szpitala Bielańskiego wraz z montażem ławek

1915
Niewybrany w głosowaniu
Pomysł na rok 2023
Autor pomysłu Mieszkanka
Koszt pomysłu
Koszt pomysłu
150 000 zł
Kategoria
  • przestrzeń publiczna
  • służba zdrowia
Poziom zgłaszanego projektu
ogólnomiejski
Wykonanie zadaszenia tarasu wejścia głównego do Szpitala Bielańskiego wraz z montażem ławek - stworzenie dogodnego miejsca spotkań pacjentów z rodziną.

Lokalizacja

Poziom zgłaszanego projektu:
ogólnomiejski
Lokalizacja projektu - ulica i nr / rejon ulic w Warszawie:
ul. Cegłowska 80
Inne istotne informacje dotyczące lokalizacji:
Działka ew. nr 18/1 Obręb 7-05-01 Dysponent terenu: Szpital Bielański im. ks. J. Popiełuszki

Dane projektu

Skrócony opis projektu
Wykonanie zadaszenia tarasu wejścia głównego do Szpitala Bielańskiego wraz z montażem ławek - stworzenie dogodnego miejsca spotkań pacjentów z rodziną.
Opis projektu
Wykonanie zadaszenia tarasu wejścia głównego do Szpitala Bielańskiego wraz z montażem ławek - zadaszenie wykonane byłoby w konstrukcji lekkiej ze stali nierdzewnej przykryte płytą z poliwęglanu zapewniającego doświetlenie tarasu. Na tarasie ustawione byłyby ławeczki ze stali nierdzewnej, tworząc tym samym spójną wizualnie wizytówkę szpitala.

Dostępność - całodobowo, wszyscy korzystający z usług Szpitala.
Zamówienie publiczne (strona internetow, BIP, 2022 r)
Projektowanie uniwersalne
Tak
Uzasadnienie realizacji projektu
Taras przed wejściem głównym do Szpitala Bielańskiego jest przestrzenią otwartą, narażoną na wszelkie warunki atmosferyczne, a co za tym idzie osoby na nim przebywające również. Są to przede wszystkim pacjenci szpitala, którzy mogą opuścić sale szpitalne i przebywać na świeżym powietrzu. Taras jest też miejscem spotkań pacjentów z ich rodzinami i odwiedzającymi. Zadaszenie tego miejsca poprawi komfort przebywania w tej przestrzeni nawet w mniej korzystnych warunkach atmosferycznych. Pacjentom podczas leczenia w szpitalu kontakt z najbliższymi jest niezbędny. W Szpitalu przebywają osoby z całego obszaru Miasta Warszawy oraz okolic.

Charakterystyka

Kategoria tematyczna projektu

Kosztorys

Kosztorys realizacji projektu
Szacunkowy koszt realizacji projektu, w tym opracowanie projektu, wykonanie zadaszenia tarasu wejścia głównego do Szpitala Bielańskiego (konstrukcja lekka ze stali nierdzewnej przykryta płytą z poliwęglanu zapewniającą doświetlenie tarasu), montaż ławek ze stali nierdzewnej oraz oznakowanie projektu wynosi 150 000 zł.
Szacunkowy koszt realizacji projektu:
150 000,00 zł

Skutki realizacji (wypełnia pracownik Urzędu m.st. Warszawy)

Skutki realizacji
Taras przed wejściem głównym do Szpitala Bielańskiego jest przestrzenią otwartą narażoną na wszelkie warunki atmosferyczne, a jednocześnie często jest miejscem spotkań pacjentów z ich rodzinami i odwiedzającymi. Zadaszenie tego miejsca poprawi komfort przebywania w tej przestrzeni.

Modyfikacje

29.04.2022 10:48
Wydział Inwestycji w Biurze Polityki Zdrowotnej

Co sądzisz o tym pomyśle?

Dodaj komentarz
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Brak komentarzy

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany