Budowa siłowni plenerowej

178
Niewybrany w głosowaniu
Pomysł na rok 2016
Lokalizacja Włochy
Autor pomysłu Mieszkaniec6775
Koszt pomysłu
Koszt pomysłu
36 300 zł
Kategoria
  • sport
  • zdrowie
  • zieleń miejska
Poziom zgłaszanego projektu
ogólnodzielnicowy
Projekt dotyczy budowy siłowni plenerowej. W zakres projektu wchodzi dostosowanie terenu oraz instalację urządzeń służących do ćwiczeń, odpoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu oraz wolnostojącego stołu do ping-ponga.

Lokalizacja

Poziom zgłaszanego projektu:
ogólnodzielnicowy
Dzielnica:
Włochy
Lokalizacja projektu - ulica i nr / rejon ulic w Warszawie:
ul. Na Skraju obręb 20615 nr działki 94
Inne istotne informacje dotyczące lokalizacji:
Jest to działka M.ST.Warszawy, teren częściowo zadrzewiony w całości niezagospodarowany. Inwestycja ze względu na swój rekreacyjno wypoczynkowy charakter powinna wykorzystać naturalny walor w postaci zadrzewienia. Teren do uporządkowania.

Dane projektu

Skrócony opis projektu
Projekt dotyczy budowy siłowni plenerowej. W zakres projektu wchodzi dostosowanie terenu oraz instalację urządzeń służących do ćwiczeń, odpoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu oraz wolnostojącego stołu do ping-ponga.
Opis projektu
Projekt dotyczy budowy siłowni plenerowej. W zakres projektu wchodzi dostosowanie terenu oraz instalację urządzeń służących do ćwiczeń, odpoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Zakłada ona wyodrębnienie przestrzeni i montaż urządzeń w zwartej odległości od siebie. Obiekt ogólnie dostępny wyposażony w następujące elementy: Zestaw urządzeń służących do ćwiczeń. Orbitrek eliptyczny Drążek do podciągania Steper Piechur - biegacz Wyciskanie siedząc Wyciąg górny Twister i wahadło Prasa do nóg Wioślarz Ławeczka
Uzasadnienie realizacji projektu
Statystki pokazują, iż pojawianie się tego typu instalacji zachęca lokalnych mieszkańców do aktywności fizycznej, której naturalnym efektem jest poprawa ogólnego stanu zdrowia a także samego komfortu życia. Ważnym elementem jest konieczność usytuowania tego typu instalacji w możliwie bliskiej odległości od miejsc zamieszkania aby możliwość skorzystania mogła stać się wygodnym elementem regularnej aktywności. Rejon niskiego Okęcia nie dysponuje żadnym miejscem umożliwiającym podejmowanie aktywności fizycznej na świeżym powietrzy w warunkach przystosowanych do tego typu działań.

Charakterystyka

Kategoria tematyczna projektu
Potencjalni odbiorcy projektu

Kosztorys

Kosztorys realizacji projektu
Zestaw urządzeń służących do ćwiczeń. Orbitrek eliptyczny - 2400 Drążek do podciągania- 1600 Steper - 2000 Piechur - biegacz - 2000 Wyciskanie siedząc 2200 wyciąg górny -2100 Twister i wahadło - 2200 Prasa do nóg - 1500 Wioślarz - 2800 Ławeczka - 1500 Przygotowanie terenu i montaż przyrządów - 9500, wolnostojący stół do ping-ponga - 4000, oznakowanie projektu - 500
Szacunkowy koszt realizacji projektu:
36 300,00 zł
Czy projekt generuje koszty utrzymania w kolejnych latach?
TAK
Rodzaj oraz szacunkowa wartość kosztów eksploatacji efektu realizacji projektu w kolejnych latach
Szacunkowy roczny koszt eksploatacji:
1 500,00 zł

Co sądzisz o tym pomyśle?

Dodaj komentarz
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Brak komentarzy

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany