strona internetowa - Praga Południe w wolnej chwili

113
Wycofany przez autora
Pomysł na rok 2018
Lokalizacja Praga-Południe
Autor pomysłu Alicja Wydro
Koszt pomysłu
Koszt pomysłu
10 000 zł
Kategoria
 • edukacja
 • kultura
 • sport
Poziom zgłaszanego projektu
ogólnodzielnicowy
stworzenie internetowej strony informacyjnej o różnych atrakcjach dostępnych w wolnej chwili dla mieszkańców na Pradze Południe organizowanych np. w ramach miękkich projektów do budżetu partycypacyjnego, czy Urząd Praga Południe.

Lokalizacja

Poziom zgłaszanego projektu:
ogólnodzielnicowy
Dzielnica:
Praga-Południe
Lokalizacja projektu - ulica i nr / rejon ulic w Warszawie:
internet
Inne istotne informacje dotyczące lokalizacji:
przestrzeń wirtualna-internet-dotyczy Pragi Południe

Dane projektu

Skrócony opis projektu
stworzenie internetowej strony informacyjnej o różnych atrakcjach dostępnych w wolnej chwili dla mieszkańców na Pradze Południe organizowanych np. w ramach miękkich projektów do budżetu partycypacyjnego, czy Urząd Praga Południe.
Opis projektu
stworzenie internetowej strony informacyjnej o różnych atrakcjach dostępnych w wolnej chwili dla mieszkańców na Pradze Południe organizowanych np. w ramach miękkich projektów do budżetu partycypacyjnego, czy Urząd Praga Południe. Wydarzenia kulturalne, sportowe, okazjonalne typu Dzień Dziecka, Pikniki sportowe, zawody...darmowe zajęcia dla dzieci młodzieży i dorosłych.
Tak właściwie to po roku od głosowania na projekty w ramach budżetu partycypacyjnego kiedy te projekty z reguły zostają zrealizowane pod koniec następnego roku najczęściej, to mieszkańcy nie mają już informacji np. że zostały zakupione komputery w celu udostępnienia ich seniorom-czy jakież atrakcje np na pływalni czy w szkole, z których wszyscy zainteresowani mieszkańcy mogą korzystać. Chodzi mi o to, żeby taka strona była niejako podłączona do głównej strony Urzędu Praga Południe. Obecnie jest tylko strona informująca o wydarzeniach kulturalnych.
Uzasadnienie realizacji projektu
nie ma jednego miejsca, gdzie można byłoby wyszukać informacje o np. miękkich projektach organizowanych w ramach budżetu partycypacyjnego,Wydarzeń kulturalnych, sportowych, okazjonalnych typu Dzień Dziecka, Pikniki sportowe, zawody...darmowe zajęcia dla dzieci młodzieży i dorosłych.

Charakterystyka

Kategoria tematyczna projektu
Potencjalni odbiorcy projektu

Kosztorys

Kosztorys realizacji projektu
10 000 zł
Szacunkowy koszt realizacji projektu:
10 000,00 zł
Czy projekt generuje koszty utrzymania w kolejnych latach?
TAK
Rodzaj oraz szacunkowa wartość kosztów eksploatacji efektu realizacji projektu w kolejnych latach
wprowadzanie danych, aktualizacja12 500 zł
Szacunkowy roczny koszt eksploatacji:
12 500,00 zł

Dokumenty

Modyfikacje

18.01.2017 13:12
Autor projektu
01.03.2017 14:56
Autor projektu
05.03.2017 08:37
Autor projektu

Co sądzisz o tym pomyśle?

Dodaj komentarz
Komentarze (5)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany
 • Fajny projekt, da wszystkim dostęp do projektów, których po wygranej ciężko znależć.
  Gdyby chociaż był terminarz zajęć organizowanych z budżetu na stronie Urzędu Pragi Płd z odniesieniem jak i kiedy można się zgłaszać, wtedy można mówić o ogólnodostępności. Takie informacje powinny być zebrane w jednym miejscu.
  Mieszkaniec1658  17.01.2017 22:06
  • dokładnie o to mi chodzi-większość mieszkańców nie wie co i gdzie jest organizowane a w końcu jest to za nasze podatników pieniądze-tak jest z projektami z budżetu partycypacyjnego. ale nie tylko.
   Chciałabym-żeby taka strona była niejako podpięta pod stronę Praga Południe. Wchodzisz na Praga Południe -zerkasz przy okazji niejako- co i w którym miejscu dzieje się w dzielnicy
   Alicja Wydro  19.01.2017 20:53 Autor projektu
 • Aktualizacja strony to sporo pracy. Czy będzie wykonywana przez woluntariuszy?
  Mieszkaniec7516  26.01.2017 21:12
  • przewiduję ze zostanie zatrudniona osoba do wprowadzania danych-została w projekcie zarezerwowana kwota-wprawdzie omyłkowo wpisałam tylko 250 zł- planuję 12 500 zł jeżeli tylko projekt przejdzie do etapu realizacji
   Alicja Wydro  27.02.2017 16:02 Autor projektu
 • wycofałam projekt- ponieważ wczoraj podczas prezentacji projektu uzyskałam informację , ze ogólna strona urzędu Praga Południe zostanie niedługo przebudowana i moje pomysły zostaną uwzględnione w nowej edycji. Bardzo dziękuję.
  Alicja Wydro  05.03.2017 08:40 Autor projektu
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany