slacek - zmiany z 2017-02-06 12:12:06
Powrót do projektu

Przesiądź się na rower - nowe ścieżki rowerowe na Słodowcu.

status: Zgłoszony Realizacja Projektu budowy


Budowa ścieżki rowerowej , o szerokości 2,5m i nawierzchni asfaltowej5 m, z nawierzchnią asfaltową, wzdłuż ulicy A. Jarzębskiego, między skrzyżowaniem z ul. S. Żeromskiego i W. Broniewskiego.

Lokalizacja na mapie

długość geograficzna: 20.9468722343445
szerokość geograficzna: 52.2742786364681

Dzielnica

Bielany


Charakter projektu

Lokalny , Bielany


Lokalizacja projektu

Ul. A. Jarzębskiego, między skrzyżowaniem z ul. S. Żeromskiego i W. Broniewskiego.

Istotne informacje o lokalizacji

Ok 600m . 600 m na ul. A. Jarzębskiego, między skrzyżowaniem z ul. S. Żeromskiego i W. Broniewskiego, od strony wschodniej.


Klasyfikacja projektu

  • komunikacja/drogi
  • przestrzeń publiczna
  • sport

Potencjalni odbiorcy projektu

  • każdy

Zasady korzystania z efektu realizacji projektu przez ogół mieszkańców

Droga dla osób poruszających się rowerami. Obiekt ogólnodostępny, przez całą dobę, 365 dni w roku.


Pełny opis projektu

Realizacja Projektu projektu budowy ścieżki rowerowej o nawierzchni asfaltowej, długości ok. 600 m, szerokości 2,5m5 m, wzdłuż ulicy Ulul. A. Jarzębskiego, między skrzyżowaniem z ul. S. Żeromskiego i W. Broniewskiego. Koszy projektu wynosi ok 300 000zł000,00 zł. Projekt został stworzony dla propagowania sportowego i zdrowego trybu życia na Słodowcu. Projekt również poprawia Poprawia on bezpieczeństwo rowerzystów i innych uczestników ruchu, po przez wydzielenie dla nich oddzielnych ścieżek. Obiekt ogólnodostępny, przez całą dobę, 365 dni w roku. Mogą z niego korzystać osoby w każdym wieku. Projekt polepsza Polepsza komunikację między poszczególnymi ścieżkami rowerowymi. Projekt został zgłaszany zgłoszony przez uczestników młodzieżowej Młodzieżowej debaty i warsztatów kreatywnych w ramach projektu "Młodzież Aktywna Lokalnie", w którym uczestniczyło kilkadziesiąt przedstawicieli bielańskich szkół.


Uzasadnienie dla realizacji projektu

Projekt został stworzony dla propagowania sportowego i zdrowego trybu życia na Starych Bielanach. Projekt również Ponadto projekt poprawia bezpieczeństwo rowerzystów i innych uczestników ruchu, po przez poprzez wydzielenie dla nich oddzielnych pasów ruchu. Projekt polepsza komunikację między poszczególnymi ścieżkami rowerowymi. Projekt został zgłaszany zgłoszony przez uczestników młodzieżowej Młodzieżowej debaty i warsztatów kreatywnych w ramach projektu "Młodzież Aktywna Lokalnie", w którym uczestniczyło kilkadziesiąt przedstawicieli bielańskich szkół.


Wstępny kosztorys projektu wraz z wyszczególnieniem jego składowychWedług informacji zawartej na stronie internetowej: www.twojbudrzet.um.warszawa.pl , koszt wynosi 50 000 zł za 100mb

- Zgodnie z biuletynem "Ile kosztuje miasto" - ok. 50 000,00 zł za 100 mb ścieżki rowerowej o nawierzchni asfaltowej i 2,5m 5 m szerokości.

Drogą kalkulacji koszt na 600m 600 m ścieżki rowerowej wynoki wyniesie ok. 300 000,00


Całkowity koszt projektu: 300 000,00 zł

Czy projekt generuje koszty utrzymania w kolejnych latach?

NIE


Załączniki