Koordynator w Dzielnicy Praga Południe - zmiany z 2019-07-24 10:53:24
Powrót do projektu
Sportowo na Nowo w SP72

Modernizacja kompleksu sportowego w SP 72 na Paca - modernizacja boiska szkolnego

status: Trwa ocena


Lokalizacja

Poziom zgłaszanego projektu:
dzielnicowy
Dzielnica:
Praga-Południe
Lokalizacja projektu - ulica i nr / rejon ulic w Warszawie:
Ul. Paca 44
Inne istotne informacje dotyczące lokalizacji:
Boisko Szkolne pomiędzy kwartałem ulic : ( Dwernickiego , Paca , Wiatraczna ), codziennie dzieci i młodzież korzystają z boiska poza godzinami pracy szkoły.

Dane projektu

Skrócony opis projektu:
Opis projektu:
Projekt zakłada modernizację całego boiska szkolnego z wyłączaniem placu zabaw" Radosna Szkoła". Boisko jest nie modernizowane od 12 lat. było jako jedne z pierwszych modernizowane nowoczesnym systemem. Obecnie po 12 latach użytkowani boisko wymaga całkowitej modernizacji ( wymiana nawierzchni na boisku do piłki nożnej , bieżnia , bieżnia do biegania i skoku w dal , boisko do koszykówki , boisko do siatkówki. Budowa Toru do gry w Pantaqule, zakup mobilnego miasteczka ruchu drogowego oraz inne inwestycje związane z szeroko rozumianym sportem. Wymiana monitoringu co podniesie bezpieczeństwo osób korzystających z boiska poza godzinami pracy szkoły. . Boisko jest bardzo uczęszczane przez okolicznych mieszkańców oraz znajdujący się na nim plac zabaw. Boisko jest czynne dla mieszkańców przez wszystkie dni tygodnia. Szkoła jest miejscem skupiającym lokalną społeczność, modernizacja boiska przyczyni się do lepszych relacji między sąsiedzkich w trakcie współnego spędzania czasu.
Projektowanie uniwersalne:
Nie
Projektowanie uniwersalne - uzasadnienie:
Uzasadnienie realizacji projektu:
Projekt będzie realizowany zgodnie z potrzebami mieszkańców, którzy wielokrotnie zgłaszali zły stan techniczny boiska ( uszkodzona murawa, uszkodzona bieżnia , wystające betony które stwarzają niebezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Murawa powinna być wyższa i gęstsza obecnie dywanowa nie spełnia swojej roli.

Charakterystyka

Kategoria tematyczna projektu:
  • edukacja
  • sport
Potencjalni odbiorcy projektu:
  • dzieci
  • młodzież
  • dorośli

Kosztorys

Kosztorys realizacji projektu:
Szacunkowy koszt realizacji projektu:
600 000,00 zł

Dokumenty

Załączniki