Koordynator w Dzielnicy Wawer - zmiany z 2019-08-05 10:17:05
Powrót do projektu

Sprzęt nagłośnieniowy do wawerskich wydarzeń

status: ZgłoszonyTrwa ocena


Lokalizacja

Poziom zgłaszanego projektu:
dzielnicowy
Dzielnica:
Wawer
Lokalizacja projektu - ulica i nr / rejon ulic w Warszawie:
Alpejska 16, siedziba Szczepu Błękitni

Trawiasta 10, lokalizacja filii Anin Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy
Inne istotne informacje dotyczące lokalizacji:
Większa część sprzętu muzycznego będzie znajdowała się w XXVI LO przy ul. Alpejskiej 16, w harcówce Szczepu ZHP 147 WDHiGZ BŁĘKITNI. Kilka egzemplarzy będzie udostępnionych również w Bibliotece przy ul. Trawiastej. Sprzęt będzie udostępniany na podstawie regulaminu dostępnego na stronach: szczepu 147, biblioteki publicznej.

Dane projektu

Skrócony opis projektu:
Opis projektu:
Sprzęt nagłośnieniowy będzie służył przy nagłośnieniu różnego rodzaju imprez i festiwali na terenie Wawra, w których organizację włączeni są harcerze, z powodzeniem może także stanowić część oprawy artystycznej wydarzeń lokalnych. Przez swoją mobilność i otwartość pozwoli na szerokie zastosowanie i może stanowić nieocenioną pomoc dla występujących artystów. Za koordynację uzyskanym sprzętem nagłośnieniowym odpowiadali by wolontariusze - harcerze.Szczep ZHP 147 WDHiGZ „BŁĘKITNI” istnieje w Dzielnicy Wawer od 55 lat. Zrzesza ponad 200 zuchów, harcerek, harcerzy, wędrowników oraz Instruktorów. Co tydzień organizuje zbiórki w szkołach podstawowych 109, 128, 138, 218 oraz XXVI LO.

Szczep znany jest w środowisku lokalnym z organizacji rajdów historycznych i turystycznych.

Wszystkie imprezy organizowane z jego udziałem są otwarte dla mieszkańców. Uczestniczy też w wielu wydarzeniach kulturalnych organizowanych m.in. przez Bibliotekę Publiczną Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy oraz Wawerskie Centrum Kultury.Sprzęt nagłośnieniowy jest niezbędny dla występujących artystów, oraz może stanowić nieocenioną pomoc dla organizatorów wszelkiego rodzaju inicjatyw na terenie Wawra.
Projektowanie uniwersalne:
Nie
Projektowanie uniwersalne - uzasadnienie:
Uzasadnienie realizacji projektu:
Wawer jest dzielnicą, w której odbywa się wiele festynów i pikników. Ogólnodostępny sprzęt nagłośnieniowy znacząco usprawniłby organizację i ułatwił pracę występującym artystom.

Organizacja imprez odbywałaby się wspólnie z wszystkimi zainteresowanymi działającymi na rzecz dzieci i młodzieży organizacjami mi.in.: szkołami SP 218 i XXVI LO, Biblioteką Publiczną, Wawerskim Centrum Kultury - w celu zapewnienia możliwości udziału jak największej grupie odbiorców.

Charakterystyka

Kategoria tematyczna projektu:
  • edukacja
  • kultura
Potencjalni odbiorcy projektu:
  • dzieci
  • młodzież
  • dorośli
  • seniorzy

Kosztorys

Kosztorys realizacji projektu:
Zestaw nagłośnieniowy- 1 500 zł

Zestaw głośników 1500,00 zł

razem 3 000,00 zł
Szacunkowy koszt realizacji projektu:
3 000,00 zł

Dokumenty

Załączniki