Autor projektu - zmiany z 2019-06-10 23:09:10
Powrót do projektu

WIELKA GARAŻÓWKA WARSZAWSKA - WYPRZEDAŻE GARAŻOWE WYPRZEDAŻ GARAŻOWA w Warszawie w różnych lokalizacjach

status: Zgłoszony


Lokalizacja

Poziom zgłaszanego projektu:
ogólnomiejski
Dzielnica:
Lokalizacja projektu - ulica i nr / rejon ulic w Warszawie:
1) Multimedialny Park Fontann - chodniki - w okresie letnim

2) Błonia Stadionu Narodowego - w okresie letnim

3) Arena Ursynów - ul. Pileckiego - w okresie zimowym

4) i 5) Teren przed urzędami dzielnic gdzie znajduje się duży parking naziemny lub podziemny np. Wilanów, Ursynów lub w przypadku braku zgody któregoś z powyższych zarządców terenu inna lokalizacja, której zarządca wyrazi akceptację do przystąpienia do projektu.
Inne istotne informacje dotyczące lokalizacji:

Dane projektu

Skrócony opis projektu:
Opis projektu:
Organizacja, marketing, rozpropagowanie idei garażówek jako cyklicznego wydarzenia Wyprzedaży Garażowych w Warszawie w 2020 roku oraz organizacja 5 dużych garażówek w Warszawie.

Garażówki cieszą się z roku na rok bardzo dużą popularnością wśród mieszkańców.Odbywać się będą w wybranych lokalizacjach raz w miesiącu.

Garażówki umożliwią zainteresowanym mieszkańcom Warszawy sprzedaż przedmiotów, których już nie używają, danie im drugiego życia, a wszystkim zainteresowanym kupno niekiedy unikatowych przedmiotów.Wstęp dla wystawiających się i odwiedzających będzie BEZPŁATNY.

Wystawić się ze swoimi „skarbami” może każdy chętny.Na garażówkach można znaleźć: książki, ubrania, buty, perełki vintage, zabawki dla dzieci, wyposażenie kuchni, salonu i innych części domu, przeróżne pamiątki z podróży, różnego rodzaju antyki, obrazy, wazoniki, monety, oryginalne zdjęcia, lustra, ramy, stare płyty i wiele innych ciekawych przedmiotów, które mogą posłużyć jako oryginalne prezenty pod choinkę. Różnorodność towarów sprawia, że każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

Projektowanie uniwersalne:
Nie
Projektowanie uniwersalne - uzasadnienie:
Uzasadnienie realizacji projektu:
Projekt został przedstawiony na prośbę mieszkańców Warszawy - głównie uczestników Ursynowskiej Ratuszowej Wyprzedaży Garażowej - edycji z 2019 roku, którzy ze względu na dużą popularność tej garażówki poprosili o organizację i rozpromowanie idei garażówek w innych lokalizacjach Warszawy.

Garażówki mają na celu również integrację sąsiedzką, zawiązywanie nowych znajomości i naukę najmłodszych tajników biznesu.

Charakterystyka

Kategoria tematyczna projektu:
  • edukacja
  • kultura
  • przestrzeń publiczna
Potencjalni odbiorcy projektu:
  • dzieci
  • młodzież
  • dorośli
  • seniorzy
  • osoby z niepełnosprawnością

Kosztorys

Kosztorys realizacji projektu:
Szacunkowy koszt realizacji projektu:
70 000,00 zł

Dokumenty

Załączniki