Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola - zmiany z 2020-03-25 10:36:47
Powrót do projektu

TABLICA OGŁOSZENIOWA DOSTĘPNA DLA WSZYSTKICH

status: ZgłoszonyTrwa ocena


Lokalizacja

Poziom zgłaszanego projektu:
dzielnicowy
Dzielnica:
Wola
Lokalizacja projektu - ulica i nr / rejon ulic w Warszawie:
W pobliżu CAM Nowolipie ul.Nowolipie 25B.

Działka Nr 95/8 z obrębu 6-02-07
Inne istotne informacje dotyczące lokalizacji:
między frontem CAM Nowolipie przy ul.Nowolipie 25B a przy wyasfaltowanym boisku.

Dane projektu

Skrócony opis projektu:
Korzystać ze słupa ogłoszeniowo-reklamowego będzie mógł korzystać każdy. Słup ma służyć okolicznym mieszkańcom. Projekt jest szczególnie skierowany do organizacji pożytku publicznego. Mieszkańcy oraz użytkownicy terenu będą mieli możliwość bezpłatnego wymieniania się informacjami. Zamieszczane będą ogłoszenia o organizowanych imprezach, przedsięwzięciach czy warsztatach. Społeczność będzie na bieżąco informowana o wydarzeniach kulturalnych dzielnicy.

Opis projektu:
Opis projektu

Korzystać ze słupa ogłoszeniowo-reklamowego będzie mógł każdy. Jedynie co musi mieć to taśmę samoprzylepną, za pomocą której mógłby przymocować swoje ogłoszenie. Słup ogłoszeniowo-reklamowy ma służyć okolicznym mieszkańcom. W szczególności jest to skierowane do organizacji pożytku publicznego, które nie prowadzą swojej działalności gospodarczej a chciałyby zaprosić mieszkańców do udziału w jakimś ciekawym spotkaniu czy projekcie, bądź poinformować o swojej organizacji, jak i zaprosić na ciekawe wydarzenia towarzyskie, a nawet żeby skrzyknąć grupę brydżową. Przekrój różnorodny.

Nad poprawnością zamieszczanych ogłoszeń przez mieszkańców będą czuwać bywalcy CAM Nowolipie. Jeżeli zamieszczone ogłoszenie będzie sprzeczne z poprawnością stosunków sąsiedzkim to zostanie usunięte.

Projektowanie uniwersalne:
Tak
Uzasadnienie realizacji projektu:
Uzasadnienie realizacji projektu

SŁUPY, TABLICE CZY TEŻ GABLOTY OGŁOSZENIOWE SĄ POTRZEBNE WSZĘDZIE W CAŁEJ WARSZAWIE.

NA PEWNO JEST ICH POTRZEBNA WIĘKSZA ILOŚĆ, ale chociaż na początek można postawić na Muranowie jedną sztukę, tak żeby przyzwyczaić mieszkańców do takiego typu działań.

Słupy ogłoszeniowe zamontowane winne być z myślą o miejscach, w których wiadomości przekazywane są na okrągło. Są jednym z najważniejszych nośników informacji w przestrzeni publicznej. Tutaj mogą swoje informacje zamieszczać zarówno mieszkańcy jak i organizacje pozarządowe czy też Urząd Dzielnicy czy ZGN ale i WCK. Mimo pojawienia się nowoczesnych rozwiązań nadal są powszechnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem. Zewnętrzne słupy wolnostojące dostępne są w rożnych opcjach barwnych.

W ramach budżetu partycypacyjnego w 2018 roku został zrealizowany zgłoszony projekt i zamontowano Słup ogłoszeniowo-reklamowy w formie walca z zadaszeniem na Placu Opolskim.

Charakterystyka

Kategoria tematyczna projektu:
  • przestrzeń publiczna
Potencjalni odbiorcy projektu:
  • dzieci
  • młodzież
  • dorośli
  • seniorzy
  • osoby z niepełnosprawnością
  • wszyscy

Kosztorys

Kosztorys realizacji projektu:
• Tablica aluminiowa z zadaszeniem wymiany minimalne 100x200 cm. Osłona pleksi antyrefleksowa, zamykana, zadaszenie na wysokości 200 cm. – 8 000,00 zł.

• Oznaczenie logiem budżetu obywatelskiego (trybik) – 250,00 zł.

CAŁKOWITY KOSZT REALIZACJI PROJEKTU 8 250,00 ZŁ.Szacunkowy koszt realizacji projektu:
8 250,00 zł

Dokumenty

Załączniki
  • Tablica ogłoszeniowa do BO 2021.pdf